A A A


Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław

Zdjęcia

Kliknij aby zobaczyć zdjęcianieruchomościApartament
Cena:1299 000 zł
Powierzchnia: 86,6m2
Ilość pokoi:3
Kondygnacja:5/5
Rok budowy:2016

-------------------------------------

Opis nieruchomości:Apartamenty w stanie deweloperskim Wrocław-Śródmieście.

Lokalizacja nieruchomości

Nowoczesny apartamentowiec zrealizowany w samym sercu Wrocławia (okolice pl.Grunwaldzkiego) z widokiem na Odrę oraz Stare Miasto. Inwestycja opracowana przez sprawdzonego wrocławskiego dewelopera posiadającego doświadczeniew budowie apartamentów dla klientów segmentu premium. Sam budynek został zaprojektowany przez markową pracownię architektoniczną. Budynek wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań z siłownią i sauną do wyłącznego użytku mieszkańców. Inwestycja dla osób ceniących kameralne rezydencje zlokalizowanych w centrum miasta oraz dobrze skomunikowane z Rynkiem obiekty.


Wysoki standard wykończenia, lokalizacja, ochrona oraz znakomita lokalizacja czynią obiekt atrakcyjnym zarówno jako miejsce do mieszkania jak i na siedzibe firmy. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezetnację.


For sell: comfortable apartment located in city centre. Great panoramic view on city. V condignation. Very comfortable residence. Real estate attractive to day to day living as well as company headquarter. More info You can get at our company website: www.inwestycje-wroclaw.pl


Mieszkanie:
Cena: 1299 000 zł.
Powierzchnia: 86,60 m2.
Kondygnacja: V/V.
Ilość pokoi: 3.

Opis techniczny:

Duży przestronny apartament zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Idealny jako miesjce do wypoczynku lub jako siedziba dla firmy. Nieruchomość usytuowana na szczycie prestiżowej willi ze świetnym widokiem panoramicznym na miasto.


Lokale komercyjne na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż również atrakcyjne i dochodowe lokale komercyjne na sprzedaż w wyżej opisanej nieruchomości. Lokale komercyjne usytuowane są w centrum Wrocławia w dzielnicy zamieszkałej przez młode osoby (pl. Grunwaldzki). Parter z witrynami od strony ulicy z bardzo dużych ruchem samochodowym i pieszym. Blisko Politechnika Wrocławska, firmy zagraniczne i centra handlowe. W budynku znajdują się mieszkania przeznaczone dla klienta premium.


Lokale dostępne w metrażach od 72 do 121 m2.

O Nas. Interesujesz się rynkiem apartamentów i mieszkań premium? Szukasz dobrej lokalizacja aby ulokować pieniądze w nieruchomości we Wrocławiu? Już dziś zapraszamy Cię do współpracy. Od 2009 doradzamy w transakcjach klientom z Polski, Europy i USA. Doradzamy klientom przy zakupie apartamentów oraz mieszkań pod wynajem.


Kontak:
Tel bezpośredni do konsultanta: 604-978-704
E-mail: [email protected]