A A A


Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia nieruchomościMieszkania deweloperskie

Nieruchomości Wrocław zadbana inwestycja na rynku pierwotnym.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą nowa inwestycją deweloperską zlokalizowaną na Krzykach baradzo blisko Akademii Ekonomicznej (okolice ul. Bardzkiej). Kameralne osiedle z zadbanym patio (częściami wspólnymi) oraz świetnie skomunikowane z centrum miasta.


Osiedle jest bardzo praktycznie i oryginalnie zaprojektowane. W inwestycji dostępne są zarówno mieszkania 1 pokojowe kawalerki jak i mieszkania 4 pokojowe z tarasami.


Dostępne metraże 26m2 - 95m2.
Kawalerki pod wynajem już od 189 822 zł.

Inwestycja jest położona niedaleko dużego ciągu komunikacyjnego (szybkie linie tramwajowe do centrum miasta). Cicha, bezpieczna i spokojna okolica. Bardzo dobre warunki pod zyskowny wynajem. Blisko: parki, skwery, przedszkola, przychodnie, wyższe uczelnie (Akademia Ekonomiczna i WSB).


Szukasz dla siebie mieszkania z rynku wtórnego? Zależy Ci na szybkim i sprawnym zakupie nieruchomości pod wynajem? Zapraszam Cię do współpracy. Posiadamy blisko 6 letnie doświadczenie w branży. Współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy.


Osoba kontaktowa: Michał Banaszak.
Tel.do agenta: 604-978-704 (zawsze dostępny)
E-mail: [email protected]


Poniżej przedstawiamy przykładowe rzuty mieszkań:

Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Apartament Wrocław Apartament Wrocław
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.


Kontakt:
Tel bezpośredni do konsultanta: 604-978-704
E-mail: [email protected]