Kawalerka na sprzedaż - Wrocław Stare Miasto.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24m2 zlokalizowane blisko Starego Miasta we Wrocławiu (ok 2km). Świetnie skomunikowany punkt - blisko tramwaje i autobusy, sklepy i obiekty usługowe w niedalekiej odległości.


Mieszkanie znajduje się na IV pięrze V piętrowego budynku z 1976 roku i składa się z:


- salonu połączonego z aneksem kuchennym,
- przedpokoju,
- łazienki.

Standard wykończenia: podłogi parkiet drewniany,ściany tynk + farba. Nowe okna PCV.Podgrzanie wody - junkers.Ogrzewanie miejskie. Oświetlenie lampami leed.


Mimo niewielkiego metrażu mieszkania jest bardzo funkcjonalne i świetnie nadaje się pod wynajem (salon ma ponad 15m2). Wysoki strop (2,8m) powiększa optycznie wnętrze mieszkania.


Dzięki korzystnemu usytuowaniu i dużej połaci okien mieszkanie jest bardzo widne i słoneczne. W przedpokoju dużo miejsca na szafę wnękową.


Słoneczne wnętrze (bardzo duże okna), mieszkanie położone w cichym miejscu. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta i południową częścią. Szybkie linie tramwajowe do: Rynek, pl.Grunwaldzki, pl.Dominikański, Akademia Ekonomiczna, Akademia Medyczna.


Bardzo dobre warunki pod wynajem. Jeśli szukasz mieszkania pod wynajem - zobacz naszą ofertę zarządzania najmem na firmowej stronie internetowej.


Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację.

Biuro nieruchomości Wrocław.Szukasz konkretnego mieszkania na dłuższy okres czasu? Zależy Ci na współpracy z dobrym, sprawnym biurem posiadające atrakcyjne oferty? Jeśli tak - zapraszamy Cię do kontaktu. Pracujemy z klientami z Polski i z zagranicy. Zajmujemy się zarówno poszukiwaniami mieszkania jak i samym wynajmem.


Cena: 259 900 zł.
Dakid Business Solutions Michał Banaszak.
ul. Uznańskiego 13/9.
50-570 Wrocław.
Tel. 604-978-704.
http://www.inwestycje-wroclaw.pl

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz
kawalerka sprzedaz

zarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Zarządzanie 
najmem Wrocław
         Prowizja pośrednika nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław