O nas

Firma Dakid Business Solutions - Michał Banaszak powstała w roku 2009, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla firm budowlanych, konstrukcyjnych, usługowych oraz klientów indywidualnych. Od 2010 roku świadczymy usługi związane z obrotem nieruchomościami oraz architekturą.

 

W biznesie stawiamy na twarde kompetencje, solidność,komunikatywność elastyczność oraz budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami. Dotychczas z naszych usług skorzystało kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz kilkunastu instytucjonalnych.
 

Serwis www.inwestycje-wroclaw.pl powstał jako platforma pokazująca możliwości lokowania pieniędzy w atrakcyjne lokale komercyjne, nieruchomości zagraniczne, apartamenty i mieszkanie. Z założenia dedykowany jest osobom zainteresowanym tematyką inwestowania w nieruchomości oraz bezpieczne aktywa. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wymaga żadnej rejestracji.


Dzięki wsparciu świetnych specjalistów przeprowadzamy zaawansowane transakcje z dbałością o każdy detal. Naszymi najlepszymi referencjami jest stale rosnąca liczba osób z Polski i zagranicy korzystających z naszych usług oraz liczne polecenia jakie otrzymujemy od klientów.
 

Specjalizujemy się w poszukiwaniach:

 • - mieszkań
 • - lokali komercyjnych
 • - apartamentów
 • - mieszkań willowych (architektura poniemiecka)
 • - domów
 • - powierzchni biurowych dla firm.

W ramach wykonywanych usług zapewniamy

 • - sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości;
 • - sprawdzanie zapisów księgi wieczystej;
 • - analizowanie stanu finansowego nieruchomości;
 • - dostęp do sprawdzonych i rzetelnych radców prawnych;
 • - dostęp do kredytów z 21 banków;

Dodatkowo zapewniamy dostęp do renomowanej pracowni architektonicznej zajmującej się projektowaniem wnętrz mieszkań oraz domów. Inwestowanie w nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy i znajomości rynku - już dziś zapraszamy do współpracy. Angażując naszą firmę oszczędzasz czas i pieniądze, które wydałbyś na samodzielne poszukiwania.

Więcej detali związanych z naszą działalnością znajdziesz na poszczególnych stronach serwisu. Zapraszamy Państwa również do przeglądania naszego nowego serwisu: http://www.apartamenty-warszawa.eu
Michał Banaszak

Polecamy również najczęściej przeglądane artykuły:
Sprzedaż mieszkania przez agencję nieruchomości:
http://www.inwestycje-wroclaw.pl/sprzedaz-mieszkania-wroclaw.html

Inwestowanie w nieruchomości:
http://www.inwestycje-wroclaw.pl/inwestowanie-w-nieruchomosci.html

Wynajem mieszkania przez agencję nieruchomości:
http://www.inwestycje-wroclaw.pl/wynajem-mieszkania-wroclaw.html

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.