O nas

Firma Dakid Business Solutions - Michał Banaszak powstała w roku 2009, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla firm budowlanych, konstrukcyjnych, usługowych oraz klientów indywidualnych. Od 2010 roku świadczymy usługi związane z obrotem nieruchomościami oraz architekturą.

 

W biznesie stawiamy na twarde kompetencje, solidność,komunikatywność elastyczność oraz budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami. Dotychczas z naszych usług skorzystało kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz kilkunastu instytucjonalnych.
 

Serwis www.inwestycje-wroclaw.pl powstał jako platforma pokazująca możliwości lokowania pieniędzy w atrakcyjne lokale komercyjne, nieruchomości zagraniczne, apartamenty i mieszkanie. Z założenia dedykowany jest osobom zainteresowanym tematyką inwestowania w nieruchomości oraz bezpieczne aktywa. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wymaga żadnej rejestracji.


Dzięki wsparciu świetnych specjalistów przeprowadzamy zaawansowane transakcje z dbałością o każdy detal. Naszymi najlepszymi referencjami jest stale rosnąca liczba osób z Polski i zagranicy korzystających z naszych usług oraz liczne polecenia jakie otrzymujemy od klientów.
 

Specjalizujemy się w poszukiwaniach:

 • - mieszkań
 • - lokali komercyjnych
 • - apartamentów
 • - mieszkań willowych (architektura poniemiecka)
 • - domów
 • - powierzchni biurowych dla firm.

W ramach wykonywanych usług zapewniamy

 • - sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości;
 • - sprawdzanie zapisów księgi wieczystej;
 • - analizowanie stanu finansowego nieruchomości;
 • - dostęp do sprawdzonych i rzetelnych radców prawnych;
 • - dostęp do kredytów z 21 banków;

Dodatkowo zapewniamy dostęp do renomowanej pracowni architektonicznej zajmującej się projektowaniem wnętrz mieszkań oraz domów. Inwestowanie w nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy i znajomości rynku - już dziś zapraszamy do współpracy. Angażując naszą firmę oszczędzasz czas i pieniądze, które wydałbyś na samodzielne poszukiwania.

Więcej detali związanych z naszą działalnością znajdziesz na poszczególnych stronach serwisu. Zapraszamy Państwa również do przeglądania naszego nowego serwisu: http://www.apartamenty-warszawa.eu
Michał Banaszak

Polecamy również najczęściej przeglądane artykuły:
Sprzedaż mieszkania przez agencję nieruchomości:
http://www.inwestycje-wroclaw.pl/sprzedaz-mieszkania-wroclaw.html

Inwestowanie w nieruchomości:
http://www.inwestycje-wroclaw.pl/inwestowanie-w-nieruchomosci.html

Wynajem mieszkania przez agencję nieruchomości:
http://www.inwestycje-wroclaw.pl/wynajem-mieszkania-wroclaw.html

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'file_put_contents(): Only 0 of 187 bytes written, possibly out of free disk space' in /home2/dakb82e8/public_html/Serwis/1/private/modules/kohana/system/classes/Kohana/Log/File.php:90 Stack trace: #0 [internal function]: Kohana_Core::error_handler(2, 'file_put_conten...', '/home2/dakb82e8...', 90, Array) #1 /home2/dakb82e8/public_html/Serwis/1/private/modules/kohana/system/classes/Kohana/Log/File.php(90): file_put_contents('/home2/dakb82e8...', '\n2024-02-29 00:...', 8) #2 /home2/dakb82e8/public_html/Serwis/1/private/modules/kohana/system/classes/Kohana/Log.php(223): Kohana_Log_File->write(Array) #3 /home2/dakb82e8/public_html/Serwis/1/private/modules/kohana/system/classes/Kohana/Session.php(377): Kohana_Log->write() #4 [internal function]: Kohana_Session->write() #5 {main} thrown in /home2/dakb82e8/public_html/Serwis/1/private/modules/kohana/system/classes/Kohana/Log/File.php on line 90