Luksusowy apartament na sprzedaż Wrocław. Apartament na sprzedaż Osada Gencz.Dom jest wyjątkowy, wybudowany w 2018 r. wykonany z markowych materiałów budowlanych, według oryginalnego projektu architektonicznego. Całość wykonana z dbałością o każdy detal. Całość jest gotowa do zamieszkania. Działka zlokalizowana jest w sąsiedztwie podobnej rezydencji oraz domów w zabudowie szeregowej. W okolicy dominuje niska zabudowa.


Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok 2000 mkw, zapewnia komfort odpoczynku oraz pełną intymność. Działka sąsiaduje z ogródkami działkowymi i małym laskiem. Ulica jest asfaltowa. Dom jest dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni prawie 500 mkw.Nieruchomość posiada praktyczne i funkcjonalne wnętrze, podzielona na II części:

Część mieszkalna: hall, salon połączony z kuchnią (ponad 100 mkw.) z bardzo ciekawą aranżacją m.in. kominka gazowego na części ściany, sypialnia z własną łazienką (wanna, prysznic) i dwoma garderobami, toaleta dla gości (czarno-złota), spiżarka i piwniczka na wino; na 2. piętrze znajdują się 4 sypialnie, siłownia, łazienka.


Część rekreacyjna: bardzo duży basen (15 m długości), jacuzzi, sauna sucha i mokra, toaleta, prysznic. Całość strefy SPA jest przepięknie oświetlona. Część gospodarcza: garaż na trzy samochody, pralnia, pomieszczenie techniczne.


Meble i wyposażenie pomieszczeń zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości takich firm. W domu zostało zastosowanych wiele praktycznych i nowoczesnych rozwiązań związanych z elektroniką, np. otwieranie drzwi na odciski palców. Ponadto jest pełne okablowanie związane z internetem, system audio, TV, systemem alarmowym wraz z pełnym monitoringiem (kamery na zewnątrz budynku).


Jest też wiele rozwiązań związanych z systemem inteligentnego domu. Na terenie całego domu zamontowane jest ogrzewanie podłogowe.


Dodatkowym atutem nieruchomości jest wyjątkowa kolekcja sztuki, która może być również przedmiotem transakcji. Projekt domu zawierał kolekcję sztuki właściciela, w związku z tym obrazy, rzeźby, grafiki i fotografie artystyczne idealnie współgrają z wnętrzem domu. Ponadto przy realizacji domu uczestniczyło wielu artystów, którzy wykonywali różne elementy wykańczania wnętrz (beton architektoniczny, tynki strukturalne).


Dom znakomicie skomunikowany z południową częścią Wrocławia. Szybki dojazd do Autostrady A4, lotniska. Dodatkowym plusem są okoliczne tereny zielone świetnie nadające się do uprawiania sportu.Polecam i zapraszam na indywidualną prezentację.Zobacz więcej ofert w naszych serwisach:
Rynek wtórny: http://nieruchomosci-wroclaw.net
Nieruchomości luksusowe: http://inwestycje-wroclaw.pl

Cena:4 000 000 zł – do indywidualnych negocjacji.
Tel.do agenta: Michał Banaszak 604-978-704.
DANE FIRMY:
Dakid Business Solutions
ul.Uznańskiego 13/9
50-570 Wrocław
Tel.604-978-704.
http://www.inwestycje-wroclaw.pl


Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Poniżej zdjęcia wnętrza: