Dom na sprzedaż/ Miękinia - Prężyce - działka 5217 m2. Piękny ogród + prywatny staw


Dom na działce o pow. 5217 m2. Dom drewniany z 2015 roku, całoroczny, ocieplony. Klimatyzacja która chłodzi, grzeje i osusza. Działka oddalona od drogi publicznej około 100 m. Aktualnie dom posiada przydomową oczyszczalnię ścieków, ale właśnie teraz w drodze są układane rury kanalizacyjne i w niedługim czasie będzie możliwość podłączenia się do kanalizacji.


Na działce są dwa garaże blaszane z których jeden jest na samochód a drugi, jako pomieszczenie gospodarcze z regałami i solidną podłogą z desek. • parter: salon z aneksem + łazienka.
 • piętro: sypialnia + garderoba.
 • Dom wykonany z drewna. Doprowadzono prąd, wodę. Obecnie budowana jest kanalizacja.


  Dom znajduje się na przepięknie zaaranżowanej działce z prywatnym stawem, bardzo dużymi drzewami oraz rabatami z roślinami ozdobnymi. Możliwość budowy atrakcyjnego, reprezentacyjnego domu - zaletą działki jest osobne wydzielenie części reprezentacyjnej oraz prywatnej. Możliwość wydzielenia osobnej działki o powierzchni 2000m2. W studium, bo planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru nie ma, działka jest przewidziana pod budownictwo jednorodzinne.


  Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Zdjęcia domu i posesji poniżej:
  Cena:749 000 zł - do indywidualnych negocjacji.
  Kontakt do agenta: Michał Banaszak Tel.+48-604-978-704.
  Dakid Business Solutions Michał Banaszak.
  ul. Uznańskiego 13/9.
  50-570 Wrocław.
  Tel. 604978704.
  Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu
  Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny
  dom w Prężycach na sprzedaż dom w Prężycach na sprzedaż dom w Prężycach na sprzedaż działka budowlana na sprzedaż - Prężyce działka budowlana na sprzedaż - Prężyce działka budowlana z jeziorem działka pod lasem działka pod lasem działka pod lasem działka pod lasem