Kamienice i biurowce na sprzedaż Wrocław.kamienice na sprzedaż Wrocław

Poniżej przestawiamy oferty sprzedaży kamienic znajdujących się we Wrocławiu. Przedstawiane obiekty świetnie nadają się do prowadzenia działalności gospodarczej oraz pod wynajem. Aktualnie prowadzimy poszukiwania kamienic pod konkretne projekty biznesowe oraz przyjmujemy nowe obiekty na sprzedaż. Zapraszamy Państwa do regularnych odwiedzin naszej strony www. Uprzejmie informujemy, iż jest to jedynie część naszych ofert. Aby uzyskać pełny dostęp do bazy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 604-978-704.

Zestawienie aktualnych ofert na sprzedaż:

Kamienica na sprzedaż Śródmieście-Psie Pole.
Cena ofertowa: 1900 000 zł
Lokalizacja: Karłowice
Dane techniczne: stan deweloperski
Powierzchnia: 1576 m2
Ilość kondygnacji: 4 IV
Opis nieruchomości:

Nieruchomość zabudowana 3-kondygnacyjna poniemiecka kamienica - w całości odremontowaną w stanie deweloperskim.

LOKALIZACJA: okolice pl. Kromera i Mostów Warszawskich. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta, Rynkiem, Galerią Dominikańską, uczelniami wyższymi oraz firmami zagranicznymi.

METRAŻ:
- powierzchnia działki - 0,0579 ha;
- powierzchnia całkowita kamienicy - 1576,20 m2;
- powierzchnia piwnic - 315,93 m2;
- kubatura budynku - 3940,50 m3. KAMIENICA SKŁADA SIĘ Z:
- 8 mieszkań,
- lokalu użytkowego,
- pomieszczeń piwnicznych.

Działka w kształcie trapezu, zabudowana 3-kondygnacyjnym poniemieckim budynkiem o funkcji mieszkalno - usługowej, pochodzącym z roku 1905. Teren zagospodarowany, o lekkim skłonie, nasłoneczniony.

Lokalizacja jest niezwykle dyskretna, obiekt idealnie nadaje się na prywatne gabinety lekarskie, usługi hotelarskie, biura, siedzibę firmy informatycznej etc.

Nieruchomość położona jest w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Psie Pole, blisko Mostu Warszawskiego, Odry. Podwórze otoczone jest terenami mieszkalno - usługowymi oraz usługowymi.


Budynek:

Budynek ma piwnice oraz trzy kondygnacje nadziemne i przykryty jest stropodachem jednospadowym. Od frontu znajduje się plac pod którym usytuowane są piwnice. Plac jest położony powyżej poziomu sąsiadującego terenu, na poziomie stropu nad piwnicą. Teren placu jest wybetonowany. Do budynku prowadzi wejście główne od strony elewacji tylnej (płd. - wsch.), wejście do piwnic od strony ściany szczytowej, wejście do piwnic na elewacji frontowej. Ponadto, istnieje wejście przez piwnice, znajdujące się pod podwórzem, przy sąsiednim budynku.

Wewnątrz stan deweloperski, w roku 2016 została wyremontowana elewacja i zakończone prace nad instalacją wewnętrzną elektryczną.


Duże możliwości przyszłych dochodów tkwią w pomieszczeniach piwnicznych. Jest ich 19 szt. o łącznej powierzchni 315,93 m2. Są to pomieszczenia obszerne, świetnie nadające się na magazyny, składy hurtowni lub nawet nocny klub. Piwnica o wzmocnionym stropie dla potrzeb schronu przeciwlotniczego, świetnie wygłuszy głośną muzykę i drgania.

Działka jest ogrodzona, a nad bezpieczeństwem czuwa wyspecjalizowana firma ochroniarska. Budynek może zostać ewentualnie nadbudowany o 2 kondygnacje, zwiększając możliwości inwestycyjne.


Cena: 1900 000 zł – do indywidualnych rozmów i negocjacji.