dakid business solutions

Agencja nieruchomości Wrocław

Firma Dakid Business Solutions - Michał Banaszak powstała w roku 2009, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla firm budowlanych, konstrukcyjnych, usługowych oraz klientów indywidualnych. Od 2010 roku świadczymy usługi związane z obrotem nieruchomościami oraz architekturą.

W biznesie stawiamy na twarde kompetencje, solidność,komunikatywność elastyczność oraz budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami. Dotychczas z naszych usług skorzystało kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz kilkunastu instytucjonalnych.

Serwis www.inwestycje-wroclaw.pl powstał jako platforma pokazująca możliwości lokowania pieniędzy w atrakcyjne lokale komercyjne, nieruchomości zagraniczne, apartamenty i mieszkanie. Z założenia dedykowany jest osobom zainteresowanym tematyką inwestowania w nieruchomości oraz bezpieczne aktywa. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wymaga żadnej rejestracji.


Dzięki wsparciu świetnych specjalistów przeprowadzamy zaawansowane transakcje z dbałością o każdy detal. Naszymi najlepszymi referencjami jest stale rosnąca liczba osób z Polski i zagranicy korzystających z naszych usług oraz liczne polecenia jakie otrzymujemy od klientów.


Specjalizujemy się w poszukiwaniach:W ramach wykonywanych usług zapewniamyNaszą specjalnością jest sprzedaż nieruchomości luksusowych. (obsługujemy Wrocław, Warszawę oraz Poznań). Klientom zapewniamy indywidualną obsługę i bardzo dobry marketing nieruchomości. Przykładowa oferta widoczna jest na poniższym filmie:
Dodatkowo zapewniamy dostęp do usług renomowanej pracowni architektonicznej zajmującej się projektowaniem wnętrz mieszkań oraz domów (zobacz nasze realizacje w sekcji: projektowanie luksusowych mieszkań).


Jesteśmy jednym z nielicznych biur zajmujących się sprzedażą nieruchomości zabytkowych na terenie województwa Dolnośląskiego, Wielkopolskiego oraz lubuskiego. Nacodzień współpracujemy z klientami z Polski, USA i Europy.


Inwestowanie w nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy i znajomości rynku - już dziś zapraszamy do współpracy. Angażując naszą firmę oszczędzasz czas i pieniądze, które wydałbyś na samodzielne poszukiwania. Więcej detali związanych z naszą działalnością znajdziesz na poszczególnych stronach serwisu.


Michał Banaszak

Popularne w serwisie:

Dzielnice Wrocławia  Sprzedaż nieruchomości za granicą  Obsługa najmu Wrocław Wycena nieruchomości Wrocław Grunty rolne na sprzedaż