Kredyty mieszkaniowe i firmowe Wrocław


kredyty Wrocław

Wybierz temat, który Cię interesuje:1. Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt hipoteczny?
2. Kalkulator kredytowy online
3. Kredyty firmowe i inwestycyjne
4. Umów spotkanie z ekspertem kredytowym

Kredyty hipoteczne. O czym pamiętać biorąc kredyt mieszkaniowy?Kluczowe kwestie, o których należy pamiętać przy kredytach hipotecznych to:

1. Wysokość raty kredytu.
2. Dobranie oferty do rodzaju zatrudnienia.
3. Dokładne obliczenie rat oraz harmonogramu spłaty.
4. Ustalenie sposobu zabezpieczenia kredytu.

Podejmując decyzją o zaciągnięciu kredytu mieszkaniowego, warto skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy finansowego. Dla klienta jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Doradcy potrafią wyliczyć pierwotną zdolność kredytową rozumianą jako możliwość spłaty przyszłej raty kredytu , po odliczeniu wszystkich możliwych do oszacowania kosztów. Co więcej, dobiorą odpowiednią ofertę do Twojego rodzaju zatrudnienia (inaczej wygląda oferta dla osób zatrudnionych na umowę o dzieło, a inaczej w przypadku osób prowadzących swoją działalność gospodarczą).


Rata kredytu będzie zobowiązaniem, które obciąży Twój budżet przez co najmniej kilka lat. Podlicz wszystkie źródła swoich dochodów, miesięczne wydatki oraz prognozowane zyski. Pamiętaj – fakt, iż posiadasz zdolność kredytową np. na 800 000 zł, nie oznacza, że musisz kupić tak drogie mieszkanie – czasem warto poczekać na okazję, a przed zaciągnięciem tak dużego kredytu pomyśleć o perspektywie spłaty rat w ciągu najbliższych lat. Konieczność posiadania pieniędzy w gotówce (wkład własny) powoduje, iż warto przygotować się do całej procedury dużo wcześniej.


Zdolność i historia kredytowaBardzo ważnym czynnikiem jest również historia kredytowa, czyli wcześniejsze rekordy dotyczące spłacanych przez Ciebie rat. Sprawdź również, czy nie zalegasz z opłatami na rzecz banków, czy innych instytucji, gdyż może to być istotny czynnik przy uzyskaniu decyzji.


Dalszym niezbędnym krokiem jest okazanie do banku umowy przedwstępnej – dokumentu, który opisuje w szczegółowy sposób stan prawny nieruchomości, opisane w czasie warunki transakcji ,oraz sposób jej rozliczenia. Nie korzystaj ze wzorów dostępnych w internecie – są często niedokładne i może się zdarzyć, że nie mają nic wspólnego z Twoją nieruchomością, bądź brakuje w nich kluczowych informacji.


Procedura uzyskania kredytu trwa od trzech tygodni do nawet trzech miesięcy w przypadku domów lub drogich apartamentów. Podpisując umowę przedwstępną skorzystaj z umowy notarialnej- ma większą moc prawną i bardziej zabezpiecza Twoje interesy. Jeśli nie otrzymałeś kredytu w wyznaczonym czasie lub bank uzależnia udzielenie go od spełnienia określonych warunków, zawsze możesz podpisać aneks do umowy przedłużający ją w czasie (zakładając, że strona sprzedająca wyrazi na to zgodę).


Wraz z umową przedwstępną będziesz musiał dostarczyć inne dokumenty do banku związane z Twoim zatrudnieniem lub zaświadczenia z urzędów jeśli prowadzisz działalność gospodarczą. (najczęściej gromadzonymi dokumentami są zaświadczenia ze wspólnot/spółdzielni, akty notarialne, odpisy ksiąg wieczystych i dokumenty dotyczące zameldowania). Po zgromadzeniu dokumentów i dostarczeniu ich do banku będziesz czekał na decyzję oraz umowę kredytową, która będzie niezbędna do podpisania aktu notarialnego.


Kalkulator kredytowy onlinekredyty firmowe wrocław

Kredyty firmowe, inwestycyjne i leasingi.Bazując na wieloletnim doświadczeniu współpracujemy z klientami biznesowymi i korporacyjnymi oferując następujące usługi:


 • restrukturyzacja kredytów mieszkaniowych i firmowych (sprzedaj, zmień lub dobierz inny kredyt do istniejącego zobowiązania,),
 • zmieniejszenie raty kredytów hipotecznych,
 • zmiana oprocentowania kredytów hipotecznych (dowiedz się jak zmniejszyć oprocentowanie kredytu przy wysokich stopach procentowych - nowość na rynku),
 • porównanie oferty kredytów hipotecznych pomiędzy bankami - wybór oferty do rodzaju zatrudnienia i dochodów,
 • gwarancje ubezpieczeniowe i finansowe dla firm (wadium, dobrego wykonania kontraktu, usunięcia wad i usterek,
 • Zapraszamy Państwa na indywidualne spotkania w oddziale firmy, gdzie wspólnie omówimy szczegółową ofertę kredytową.


  doradca kredytowy Wrocław

  Ekspert kredytowy Wrocław – kontakt.

  Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą kredytowania nieruchomości oraz pożyczek gotówkowych. Nie wnikamy w cel Twojego finansowania. Nasi doradcy poinformują Cię na bezpłatnym spotkaniu o warunkach uzyskania kredytu, a także przekażą informacje dotyczące jego oprocentowania i wcześniejszej spłaty. Przy wyborze kredytu każde 0,10% marży czy dodatkowej opłaty przekłada się na duże sumy pieniędzy- warto więc skonsultować się z profesjonalistą, który rzetelnie wyliczy i przygotuje ofertę.


  Współpracując z doświadczonym doradcą kredytowym, nie musisz samodzielnie udawać się do kilku oddziałów banków, aby złożyć wnioski kredytowe. Jedna osoba koordynuje przygotowanie niezbędnych dokumentów oraz komunikuje się w Twoim imieniu z bankami. Jest to szczególnie przydatna usługa, zwłaszcza dla klientów kupujących pierwsze mieszkanie lub wykonujących transakcję wiązaną (tzn sprzedają jedną nieruchomość aby kupić inną). Doradcy finansowi informują swoich klientów jeszcze przed transakcją, jakich dokumentów będą potrzebować, stąd cała procedura uzyskania kredytu przebiega dużo szybciej.


  Zaciągnięcie kredytu to odpowiedzialna decyzja, którą warto podjąć wspólnie z zaufanym doradcą, aby zrealizować wcześniej wytyczone cele. Czasem jest to zakup mieszkania, czasem domu a w jeszcze innym przypadku wyjazd na upragnione wakacje. Jako młoda osoba nie mająca doświadczenia na polu finansów i inwestycji masz prawo oczekiwać sprawdzonej i profesjonalnej usługi i właśnie dlatego pragniemy Ci zaproponować usługi naszej firmy.


  Dotychczas z naszych usług skorzystało kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz prywatni przedsiębiorcy z regionu całej Polski. Świadczymy usługi również dla osób pracujących za granicą (zakup i finansownanie nieruchomości).


  Oferujemy dostęp do 21 banków. Nasi doradcy wyliczą Twoją zdolność i zaproponują optymalne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.


  Oferujemy dostęp do kredytów:
  hipotecznych
  gotówkowych
  samochodowych
  inwestycyjnych na rozwój działalności gospodarczej

  Co zyskujesz? Przede wszystkim wygodę, bezpieczeństwo i bardzo dużą oszczędność czasu. Ekspert finansowy organizuje dla Ciebie finansowanie w zależności od wielkości i sposobu uzyskiwania przez Ciebie dochodu,a także poinformuje o kolejności składania dokumentów do banku. Już dziś dołącz do grona naszych klientów. Naprawdę warto. Zadzwoń pod numer +48-604-978-704 i uzyskaj więcej informacji na temat finansowania.
  zarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
   Zarządzanie 
  najmem Wrocław
           Prowizja pośrednika nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław