zarządzanie najmem Wrocław

Zarządzanie najmem mieszkań i domów – agencja nieruchomości Wrocław.


Na czym polega zarządzanie najmem przez agencję?
Zarządzanie najmem Wrocław cennik usług?
Obsługa najmu Wrocław
Zarządzanie najmem dla osób z zagranicy
Wynajem domów przez biuro nieruchomości Dolny Śląsk.

Zarządzanie najmem domów i mieszkań - opis usługi


Zarządzanie najmem to usługa polegająca na wynajęciu mieszkania i monitorowania działań między wynajmującym i najemcą. Usługa ta popularna jest wśród firm oraz prywatnych osób – zwłaszcza tych mieszkających za granicą kraju. Korzystając z usługi zarządzania najmem można w prosty sposób zautomatyzować wynajem i nie angażować się niego osobiście.  Jest to szczególnie przydatne jeśli właściciel posiada kilka lub kilkanaście nieruchomości.


 

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w zakresie wynajmu mieszkań i domów we Wrocławiu. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami od 2010 roku. Na stałe współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy, którzy zainteresowani są obsługą nieruchomości przez profesjonalną agencję.


Wynajmujemy mieszkania, komfortowe apartamenty, mieszkania dedykowane pod wynajem oraz domy. Najemcami naszej firmy są osoby prywatne oraz firmy. Współpraca z naszą firmą to dla Państwa oszczędność czasu i pieniędzy. Przyjmujemy zlecenia najmu długoterminowego mieszkań położonych we Wrocławiu oraz w bliskiej okolicy miasta.


Zarządzanie najmem cennik usług. Ile kosztuje wynajęcie mieszkania i obsługa najmu?


Prowizja za wynajem mieszkania wynosi 60% brutto pierwszego czynszu najmu (płatne jednorazowo) lub jeden czynsz najmu (jeśli przedmiotem najmu jest duży apartament lub dom). Jeśli klientowi zależy na stałem obsłudze najmu (np. dodatkowym sprawdzaniu stanu technicznego, regularnych odwiedzinach najemców), pobierana jest dodatkowo comiesięczna opłata w wysokości 129 zł.

Wynajem korporacyjny dla firm zagranicznych (amerykańskich, koreańskich, japońskich).


Osobną kategorię najmów stanowią najmy korporacyjne. W tej formie najemcą jest bezpośrednio firma lub jej pracownik. Najmy korporacyjne są zawierane długoterminowo (najczęściej na okres 12-24 miesięcy) i wymagają szczegółowego dopracowania nieruchomości i samej umowy najmu. Najczęściej przedmiotem najmu jest dom lub duży apartament. Dla właścicieli nieruchomości jest to szczególnie wygodna forma najmu, gdyż płatnikiem jest bezpośrednio firma, która często sama zmienia osoby, mieszkające w nieruchomości będącej przedmiotem najmu.


W najmie korporacyjnym szczególnie ważne jest opracowanie długoterminowej umowy w języku polskim jak i angielskim oraz specjalne dostosowanie mieszkania/domu dla najemcy. Pozwoli to najemcy swobodnie korzystać z nieruchomości, a właścicielom uniknąć potencjalnych problemów w przyszłości.


Obsługa wynajmu Wrocław - Co konkretnie zyskujesz współpracując z nasza firmą:


1.Wysokiej jakości materiały reklamowe przygotowywane na indywidualne zamówienie (zdjęcia, rzuty, filmy Full HD) – atrakcyjny sposób reklamy nieruchomości). Współpracę z klientem rozpoczynamy od indywidualnego spotkania, gdzie omawiamy wszystkie aspekty najmu oraz strategię marketingową.


2.Na spotkaniu ustalamy również stawkę za wynajem nieruchomości – dostosowaną do rynkowych realiów oraz opcjonalnie podpowiadamy właścicielom mieszkania jak urządzić nieruchomość, aby podnieść jej wartość rynkową.


3.Firma przeprowadza prezentację w imieniu właściciela dzięki czemu nie musi być on fizycznie obecny na każdym spotkaniu. Dzięki zdaniu kluczy do agencji nie angażujemy Państwa osobiście.


4. Poszukiwania najemców na wybrane przez Ciebie nieruchomości (osobno na każdą nieruchomość). Możliwy jest wynajem da firmy, kadry kierowniczej lub prywatnych osób. W zależności od docelowego odbiorcy opracowujemy finalną umowę najmu. Możliwe jest wynajęcie pojedynczej nieruchomości nawet na okres 2-4 lat.


5.Reklamę w specjalistycznych płatnych serwisach poświęconych branży nieruchomości oraz w mediach społecznościowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy bazę firm i osób prywatnych dla których wyszukujemy mieszkań.


Po przyjęciu nieruchomości na wynajem zajmujemy się poszukiwaniem najemcy na długoterminowy najem nieruchomości. W imieniu klienta przeprowadzamy działania marketingowe i przeprowadzamy transakcje na ustalonych warunkach. Czas realizacji najmu: od 3 dni w przypadku małych mieszkań do 90 dni w przypadku większych apartamentów. Klient nie musi osobiście angażować się w marketing, odbieranie telefonów od innych agencji oraz przeprowadzenie negocjacji z innymi firmami. Do czasu transakcji nasze działania są bezpłatne, chyba, że klient wybierze inną strategię reklamową.


Zarządzanie najmem i opieka nad mieszkaniami dla klientów z zagranicy.Nasza firma świadczy również usługę zarządzania najmem mieszkań i domów dla klientów mieszkających w innych miastach oraz Państwach. W tym wypadku współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy pośrednictwa oraz pełnomocnictwa notarialnego do zarządzania nieruchomością. W takim wypadku wynajem jest w pełni zautomatyzowany i bardzo komfortowy dla klienta zwłaszcza jeśli potrzebuje stałego serwisu nad nieruchomością (lub kilkoma).


Wynajem domów przez biuro nieruchomości - Wrocław.


Od 2015 roku zajmujemy się profesjonalną obsługą wynajmu domów we Wrocławiu. Razem z klientami przygotowujemy nieruchomość do wynajmu długoterminowego dla osób prywatnych oraz dla firmy (wynajem korporacyjny). Aranżacja obejmuje wnętrze jak i ogród nieruchomości. Naszymi klientami sąlokalne firmy oraz rodziny z Polski i z zagranicy.


Wynajem domu to świetna forma dużego, pokaźnego pasywnego przychodu zwłaszcza jeśli nieruchomość zlokalizowana jest w dużym mieście.


Agencja prowadzi aktywne działania marketingowe, aż do pozyskania klienta. Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów, aż do momentu zawarcia transakcji.


Dla naszych klientów oferujemy:
- wynajem domów dla klienta biznesowego,
- wynajem domów (długoterminowy),
- wynajem i aranżacja domów do remontu (szczegóły współpracy omawiamy indywidualnie na spotkaniach z klientami),
- sprawdzanie stanu domu przed wynajmem oraz w trakcie trwania umowy najmu,
- przeprowadzenie transakcji i dostarczenie stronom protokołów

Agencja wynajmu mieszkań - bezpośredni kontakt.


Zależy Ci na współpracy ze sprawdzoną agencją nieruchomości ? Chcesz zapytać o orientacyjne warunki najmu? Zadzwoń i spytaj o detale: Tel. 604-978-704 w godz. 8-22. Zarabianie pieniędzy na wynajmie nieruchomości to świetna forma dodatkowego dochodu – warto realizować transakcję w towarzystwie profesjonalistów. Rozpatrzymy każdą przesłaną przez Państwa ofertę lub propozycje.
agencja nieruchomości Wrocław