Dom na sprzedaż Wrocław Krzyki – Partynice.Kameralna okolica, dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych i nowoczesnych apartamentowców. Szybka komunikacja z centrum miasta, Bielanami Wrocławskimi, lotniskiem i autostradą A4.


Na sprzedaż dom o powierzchni ok 710 m2 zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki – okolice ul. Przyjaźni. Podzielony na część mieszkalną i usługową. Dom znajduje się na działce o powierzchni 808 m2. Znajduje się na niej również budynek gospodarczy o powierzchni 11,4 m2. W bryle budynku znajduje się garaż dwustanowiskowy. Rok budowy 2014. Budynek posiada bardzo oryginalny kształt wyróżniający go pośród okolicznych nieruchomości. Podzielony jest na 2 części – mieszkalną oraz biurową (choć obydwie można zaadoptować na dowolny cel).


To co wyróżnia ofertę spośród innych domów to przede wszystkim:
- bardzo duża przestrzeń (dom ma charakter rezydencji),
- przemyślany projekt architektoniczny,
- wysokiej jakości materiały i instalacje,
- elastyczne przeznaczenie i możliwość zarabiania na wynajmie,
- unikalny kształt, wydzielone części do wypoczynku na posesji,
Układ pomieszczeń:
- parter – 228, 47m2
- I piętro – 279, 56 m2
- II piętro 84,54 m2
- 99m2 – przyziemie.
Informacje techniczne:
Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna, dach ocieplony wełną mineralną. Stropy żelbetowe. Okna drewniane. Budynek ocieplony styropianem 12cm. Instalacja elektryczna – miedziana, kanalizacja. Ogrzewanie: nowoczesny piec gazowy dwufunkcyjny (DeDietrich). W całym budynku zamontowano klimatyzacje.
Komunikacja:

Szybki dojazd do centrum, niedaleko linia tramwajowa do centrum miasta. Szybki dojazd do autostrady A4 oraz lotniska.


Przeznaczenie:

Budynek o bardzo dużym uniwersalnym przeznaczeniu: może być w całości wykorzystany jako siedziba firmy, pod usługi medyczne - klinikę , dla siedziby firmy informatycznej lub Niebanalna nieruchomość zbudowana w wysokim standardzie, funkcjonalnie zaprojektowana, w idealnym stanie technicznym. Bardzo dobra inwestycja – znajduje się w dzielnicy Wrocławia popularnej wśród obcokrajowców oraz firm zagranicznych.


Dom posiada olbrzymią przestrzeń i funkcjonalne wnętrze, którego nie oddają fotografie z ogłoszenia. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. nowoczesna rezydencja
nowoczesna rezydencja
nowoczesna rezydencja
nowoczesna rezydencja
nowoczesna rezydencja
nowoczesna rezydencja

Biuro nieruchomości Wrocław


Szczegółowych informacji technicznych udzielamy pod numerem tefefonu z ogłoszenia.Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, zajmujemy się profesjonalnym obrotem nieruchomoścami luksusowymi.


Cena: 2690 0000 zł – do indywidualnych negocjacji.
Dakid Business Solutions Michał Banaszak
Phone+ 48-604-978-704.

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.