Nieruchomości komercyjne i inwestycyjne Wrocław - Dolnośląskie.


Nieruchomości inwestycyjne to popularny produkt wśród osób prowadzących działalność gospodarczą w dużych miastach, szukających źródła pasywnego dochodu lub planujących przesięwzięcia deweloperskie. Poniżej przedstawiamy najnowsze oferty nieruchomości komercyjnych z Wrocławia i okolic miasta.

W sekcji Business 2 Business prezentujemy lokale komercyjne oraz obiekty z przeznaczeniem na działalność gospodarczą lub stricte pod wynajem dla innych firm.


Opisywane tutaj obiekty znajdują się w obrębia miasta Wrocław i znakomicie nadają się do prowadzenia działalności biurowej, usługowej i handlowej. Zlokalizowane są w ścisłym centrum miasta lub w dobrze skomunikowanych miejscach. Jak każda ddobra firma zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości - zarówno poszukiwaniami jak i samym wynajem długoterminowym.

W przypadku działek jak i realizacji na obietkach przemysłowych (zabytki i duże fabryki) oferujemy możliwość współpracy z doświadczoną pracownią architektonicznąJak agencja nieruchomości współpracując z firmami regularnie pozyskujemy nowe obiekty na sprzedaż. Przyjmujemy obiekty na parterach kamienic, bloków, nowoczesnych apartamentowców lub całe budynki komercyjne. Prowadzimy aktywne kampanie reklamowe, skutecznie pozyskujące klientów na nieruchomości. Oferty zamieszczamy na największych polskich portalach internetowych,biznesowych, serwisach zagranicznych oraz własnej dedykowanej stronie biznes-trader.pl


Wspólpraca z agencją nieruchomości Wrocław

 • osoby indywidualne szukające nieruchomości pod konkretną działalność gospodarczą,
 • klientów zainteresowanych zakupem wynajętych lokali komercyjnych,
 • osoby zainteresowane sprzedażą lokali komercyjnych, oraz całych obiektów biurowych,
 • fundusze inwestycyjne poszukjące rentownych nieruchomości,
 • klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości mieszkalnych (apartamentów) z podpisaną umową zarządzania najmem,

 • Warunki i sposób współpracy omawiamy na indywidualnych spotkaniach.

  Najnowsze oferty nieruchomości komercyjnych. Działki inwestycyjne i budowlane pod działalność deweloperską.  Pałac na sprzedaż + 3,7 ha ziemi.

  Działka przemysłowa 4900m2 Kąty Wrocławskie/Piotrowice.

  Działka budowlana - Prężyce - Miękinia.