Sprzedaż nieruchomości Wrocław - biuro nieruchomości

sprzedaz nieruchomości Wrocław

Sprzedaż mieszkań i domów przez biuro nieruchomości we Wrocławiu.


Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług w zakresie sprzedaży nieruchomości. Na rynku działamy od 2009 roku. Do tej pory przeprowadziliśmy ponad 260 transakcji z klientami z Polski i z zagranicy.


Sprzedaż mieszkania lub domu przez dobre biuro nieruchomości to dla Ciebie duża wygoda oraz oszczędność czasu. Nasza firma wykona dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały reklamowe: zdjęcia HD, film HD + rzut oraz będzie organizować prezentacje w dogodnym dla Ciebie czasie i pomoże w negocjacjach cenowych.


Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie określić wartość transakcyjną Twojej nieruchomości oraz przeprowadzić skuteczny marketing na rynku krajowym i zagranicznym. Mieszkania i domy z naszej oferty polecamy nowym i stałym klientom naszej firmy. Co ważne do momentu zawarcia transakcji nie ponoszą Państwo żadnych kosztów marketingu.
Rozumiemy, że sprzedaż nieruchomości to dla Ciebie ważna życiowa decyzja, nie podejmujesz takiej transakcji często więc dbamy o to aby finalna cena była jak najbardziej satysfakcjonująca.


Współpracując z naszą firmą mogą się Państwo spokojnie zajmować życiem codziennym i prowadzeniem firmy podczas gdy my reklamujemy nieruchomości i przeprowadzamy prezentacje (możliwe jest również zdanie kluczy do biura nieruchomości, jeśli klient nie przebywa w mieście).


Realizujemy również transakcje dla klientów którzy sprzedają mieszkanie aby kupić inną nieruchomość na lokalnym rynku.


Sprzedaż nieruchomości luksusowych


Od 2012 roku specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości luksusowych na terenie Wrocławia. Przyjmujemy na sprzedaż luksusowe apartamenty, domy i rezydencje. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalny i zaawansowany marketing, (również międzynarodowy) oraz sprawne zorganizowanie transakcji w czasie. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi jak i instytucjonalnymi.


Prowizja za sprzedaż mieszkania przez pośrednika.


Stawki które ustalamy z klientami wahają się od 2,25% do 1,5% brutto w przypadku dużych nieruchomości (istnieje możliwość ustalenia indywidualnej stawki na spotkaniu z agentem nieruchomości). Większość zleceń realizujemy w czasie od tygodnia do 90 dni roboczych.


Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą i indywidualnych spotkań gdzie ustalamy wszystkie warunki współpracy . Zlecenia przyjmujemy pod numerem telefonu: +48-604-978-704Podobał Ci się ten tekst? Udostępnij go znajomym: