Architektura wnętrz - Autorska Pracownia Projektowa dr Jacek Krzysztof ŻurekW poszukiwaniu indywidualizmu charakteryzującego współczesność, atrakcyjnie zaaranżowana przestrzeń mieszkalna staje się niezmiernie istotnym a wręcz koniecznym elementem wizerunku nowoczesnego człowieka. Wyraża ona jego osobowość, wrażliwość, ambicje oraz pozycję społeczną. Istotne staje się nie tylko to co komunikujemy poprzez wygląd ale także styl przestrzeni w której egzystujemy, będącej scenografią w teatrze jakim jest nasze życie, zarówno prywatne, jak i towarzyskie.


Dzięki szerokiej dostępności materiałów budowlanych i rozwoju możliwości projektowania, klienci mogą stworzyć naprawdę imponujące wnętrza. Przymierzając się do opracowania funkcji oraz prac wykończeniowych dużych przestronnych mieszkań czy domów warto skorzystać z pomocy uznanego architekta wnętrz. Dobry projektant skuteczniej niż pismo o trendach otworzy Państwa wewnętrzną wrażliwość na świat kolorów, faktur oraz form pozostających we współzależnościach, które uznacie za piękno. Taka współpraca pozwala również na spore oszczędności wynikające z uniknięcia pomyłek na skutek kopiowania gotowych aranżacji proponowanych w sklepach czy branżowych wydawnictwach, nie współgrających ostatecznie z geometrią projektowanej przestrzeni. Klient bardzo wymagający (nie zainteresowany rozwiązaniami z regularnej oferty producentów sieciowych) ma również możliwość zamówienia dowolnego mebla autorskiego z zastrzeżeniem iż zostanie on zrealizowany w egzemplarzu z nr 1 i dedykowany wyłącznie jego inwestycji. Takie rozwiązanie choć z pozoru kosztowne może stanowić w przyszłości doskonałą lokatę kapitału szczególnie kiedy mebel uzyska nagrody w konkursach z dyscyplin designu.


Naszym klientom zapewniamy możliwość skorzystania z realizującej powyższe założenia, renomowanej pracowni architektonicznej znajdującej się we Wrocławiu.Na życzenie inwestora pracownia uczestniczy również w zamawianiu materiałów i urządzeń oraz zajmuje się kontrolą budżetu realizowanego zadania. W razie potrzeby może zarekomendować ściśle współpracującą z nimi firmę budowlano-remontową. Dla klienta jest to przede wszystkim oszczędność czasu – klient nie traci czasu na samodzielny dobór materiału, nadzorowanie ekipy budowlanej oraz uzyskanie pozwoleń itp..


Zobacz również: przykładowe realizacje oraz projekty Autorskiej Pracowni Projektowej dr Jacek Krzysztof Żurek (galeria poniżej).

Tel. kontaktowy Robert Petryna 508 304 966


Autor projektów architektonicznych:Autorska Pracownia Projektowa dr Jacek Krzysztof Żurek


  • Najpopopularniejsze w serwisie: 

zarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Zarządzanie 
najmem Wrocław
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław

reklama