Komfortowa willa na sprzedaż – Wrocław -Komorowice - zadbane, stylowe wnętrze.Na sprzedaż duży przestronny dom o powierzchni 197m2 zlokalizowany w Komorowicach w odległości ok 2 km od granicy Wrocławia (Ołtaszyna). Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu stylowych, nowoczesnych jasnych willi z zadbanymi oświetlonymi częściami wspólnymi. Osiedle zostało bardzo dobrze zaprojektowane: niska zabudowa willowa,podłączona kanalizacja, place zabaw, szerokie wybrukowane i oświetlone ulice.Ekskluzywne wille w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami oraz panoramicznymi oknami. Usytuowane z dala od zgiełku miasta, jednoczesnie bardzo dobrze skomunikowane z Wrocławiem. Poniżej zdjęcia osiedla.

Dom na sprzedaż - 450m2 , działka 1250m2.Tylko 2666 zl/m2.


Sprzedam dom postawiony w Komorowicach na osiedlu Osada Gencz ok 5 km od Wrocławia. Dom w stanie deweloperskim otwartym (możliwa sprzedaż z projektem architektonicznym),na działce o powierzchni ok 1900m2. Kameralne nowoczesne osiedle z kanalizacją, oraz oświetlonymi częściami wspólnymi.


Aktualnie jest w stanie deweloperskim, dodatkowo przynależy do niego orażeria (z prawej strony budynku). Duży przestronny salon, atrakcyjne możliwości przebudowy wnetrza. Bardzo ustawna działka (prostokąt a dom jest usytuowany na jej początku). W projekcie uwzgędniono budowę tarasów na podwyższeniach oraz dodatkowe pomieszczenie na szczycie.


Usytuowany na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych z dobrą i szybką komunikacją z Wrocławiem, autostradą A4 oraz lotniskiem.


Nieruchomość atrakcyjna dla firm (jako siedziba) oraz osób poszukujących przestronnych nowoczesnych domów. Polecamy i zapraszamy na indywidualne spotkania, gdzie udzielamy dalszych informacji. Poszukujesz podobnej nieruchomości? Skontaktuj się z naszą firmą - na specjalne życzenie wyszukujemy podobne nieruchomości na rynku. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem domów od 2010 roku. Współpracujemy z klientami z Polski i z zagranicy.


Cena: 1250 000 zł do indywidualnych negocjacji.
Kontakt do agenta: Michał Banaszak Tel.+48-604-978-704.

Dakid Business Solutions Michał Banaszak.
ul. Uznańskiego 13/9.
50-570 Wrocław.
Tel. 604978704.
http://www.inwestycje-wroclaw.pl

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.


zarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Zarządzanie 
najmem Wrocław
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław