Mieszkanie dwupoziomowe - projekt archtektonicznyProjekt architektoniczny apartamentu dwupoziomowego zlokalizowanego we Wroclawiu. Apartament o powierzchni 80m2 został zaprojektowany w jasnej tonacji kolorystycznej z podświetleniami leed. Salon wysoki na ponad 5m. Na bocznej ścianie stopnie drewniane zamontowane w ścianie wraz z boczną szybą wykonaną z hartowanego szkła. Centralnym oświetleniem jest duży kryształowy żyrandol. Na podłodze ciemna płytka ceramiczna imitująca drewno.


Na kolejnym poziomie znajduje się bardzo duża sypialnia (ponad 40m2 open space. Tył sypialni wykończony tapetą dekoracyjną, ściany pokryte farbą lateksowo - akrylową. Na tylnej ścianie sypialnia połączona z dużą garderobą. Dodatkowo we wnęce umieszczono zabudowę na książki oraz biuro do pracy. Na bocznej ścinie zestaw wypoczynkowy wraz z kominkiem.


Kuchnia jasne z meblami na wysoki połysk, szarymi kaflami oraz punktowym oswietleniem. Jasne meble świetnie odbijają światło słoneczne i leedowe.


Łazienka wykończona w ekskluzywnym stylu. Na podłodze drewno egzotyczne (Merbau - fabrycznie impregnowany), Na ścianiach białe płytki + złota szklana mozaika - nadająca wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Pralka umieszczona z boku. Całość oświetlona trzema światłami (listwa nad mozaiką, ciepłe światło nad lustrem oraz centralny plafon leedowy).


Projektowanie luksusowych mieszkań

Zapraszamy Cię do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się projektowaniem i handlem luksusowymi nieruchomościami we Wrocławiu i w Warszawie. Kompleksowo obsługujemy klientów z Polski i z zagranicy. Szczegóły uzyskają Państwo telefonicznie lub emailowo.


apartament dwupoziomowy

apartament dwupoziomowy

apartament dwupoziomowy

apartament dwupoziomowy

apartament dwupoziomowy


inwestowanie w nieruchomości                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Inwestowanie 
w nieruchomości 2019
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław