Projekt mieszkania trzypokojowego jaki wykonaliśmy dla naszego klienta. Mieszkanie wykończone płytkami z gresu rektyfikowanego oraz bardzo ładnym panelem drewnianym. Na ścianach gładzie, matowa biała farba + stylowo dobrene oświetlenie i włączniki światła.


Kuchnia projektowana na zamówienie, z pięknymi białymi meblami i drewnianym blatem. W pełni wyposażona z podświetleniem leedowym oraz grafiką na tylnej ścianie. Zabudowa kuchenna w pełni wyposażona w nowe sprzęty agd (lodówka, zmywarka, piekarnik, okap).Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z:

- salonu z aneksem kuchennym: 22,56m2
- oddzielnej sypialni: 10,91 m2
- oddzielnej sypialni: 12,45 m2
- przedpokoju: 7,29 m2
- łazienki z wc: 3,99m2 ,
- oddzielnego WC: 1,45m2,
- balonu: 5,00m2

Zaletą mieszkanie jest jego unikalne wykończenie oraz aranżacja. Całość została opracowana według autorskiego projektu architektoniczneego.


Standard wykończenia: podłogi: kafle (gres rektyfikowany) oraz panele, ściany:gładzie + farby, mozaiki renomowanych producentów. Nowe okna PCV, media i ogrzewanie miejskie. Pokoje duże i ustawne. Łazienka wykonane według autorskiego projektu w luksusowym stylu (kafle, włoskie mozaiki oraz kafle z unikalnych kolekcji). Duże podświetlane lustro oraz płytki ze specjalnie przygotowanymi nadrukami.


Całość widoczona na rzutach 3D poniżej: lokum-di-trevi apartament

lokum-di-trevi apartament


inwestowanie w nieruchomości                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Inwestowanie 
w nieruchomości 2019
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław