Marketing inwestycji deweloperskich i budowlanych


Od 15.03.2015 roku uruchomiliśmy usługę marketingu inwestycji deweloperskich polegającą na zwiększeniu widoczności lokalizacji deweloperskich wśród klientów oraz osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości. Skuteczna reklama dewelopera zwiększa nie tylko zainteresowanie jego inwestycjami, ale również buduje markę wśród klientów. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży budowlanej i aktywnej współpracy z innymi firmami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szereg usług związanych z obsługą inwestycji deweloperskich.


W ramach wykonywanych usług naszym klientom proponujemy:


 • stworzenie dedykowanej podstrony www w specjalistycznych serwisach poświęconych nieruchomościom zwierającej: opis, lokalizację,zdjęcia, wizualizacje oraz filmy,
 • prowadzenie kont reklamowych we własnych serwisach odwiedzanych przez ponad 5000 osób miesięcznie,
 • przeprowadzenie kampanii reklamowej w Internecie i mediach lokalnych,
 • druk wielkoformatowy,
 • specjalistyczną reklamę na oświetlonych ogłoszeniach i ogrodzeniach – nowa usługa, w skali Polski skutecznie stosowana przez duże firmy budowlane w Polsce.
 • usługi wizualizacji pozwalające pokazywać klientom wnętrza wcześniej zaprojektowanych mieszkań – bardzo innowacyjna usługa w stosunku do już istniejących rozwiązań (pozwala obejrzeć mieszkanie pokazowe w biurze dewelopera).

 • Wspólnie z klientami opracowujemy reklamę inwestycji deweloperskich, zakładamy konta w serwisach oraz tworzymy podstrony zachęcające klientów do kontaktu z firmami.


  Dla Państwa firm to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musicie osobiście angażować się w proces reklamy, opracowywania strategii, śledzić statystyk i zakładać specjalistycznych kont.


  Specjaliści naszej firmy tworzą rozwiązania skutecznie zwiększające zainteresowanie inwestycjami deweloperskimi oraz co najważniejsze – przekuwające się na zwiększenie sprzedaż i zysku Państwa firm. Szczegóły dotyczące rozliczeń, zakresu działań oraz transakcji omawiamy wspólnie na indywidualnych spotkaniach.  reklama