Skup nieruchomości Wrocław – sprzedaż mieszkań do remontu, spraw spadkowych oraz zadłużonych domów.


skup nieruchomości Wrocław

Skup nieruchomości to najbardziej popularna usługa naszej firmy poprzez którą zgłaszają Państwo nieruchomości do naszej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprawnej pracy z klientami sprzedajemy mieszkania naszych klientów w szybkim czasie oraz w atrakcyjne cenie.


Na obecnym rynku nieruchomości (zwłaszcza w dużych miastach) sztuką nie jest szybka sprzedaż ale sprzedaż za dobrą cenę, tym bardziej, że różnice w cenie sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych za podobne mieszkania, w takich samych lokalizacjach. Na rynku jest wiele osób poszukujących zdewastowanych lub starych nieruchomości, stąd nie ma sensu sprzedawać je za „pół darmo”.


Nasza firma specjalizuje się w skupie oraz profesjonalnym pośrednictwie nieruchomości. Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy doskonale znają rynek nieruchomości i potrafią odpowiednio dostosować swoje działania do jego wymagań.


Sprzedaż nieruchomości do remontu przez biuro – zakres usługZakres pracy naszej agencji obejmuje:

stworzenie materiałów marketingowych,
przeprowadzenie kampanii reklamowej,
przeprowadzenie transakcji u notariusza oraz przygotowanie protokołów zdawczo – odbiorczych,
w przypadku klientów z zagranicy lub innych miast możliwe jest wykonanie transakcji na podstawie pełnomocnictwa notarialnego,

Skup nieruchomości – jakich domów i mieszkań poszukujemy?


Skupujemy nieruchomości o różnym przeznaczeniu, w tym domy (deweloperskie lub stare domy do remontu , mieszkania na sprzedaż ze spraw spadkowych , działki, lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne. Nasza oferta obejmuje również nieruchomości z problemami prawnymi, takie jak np. spadki czy hipoteki. Zawsze staramy się zaproponować uczciwą cenę, adekwatną do stanu technicznego i rynkowej wartości danej nieruchomości. W szczególnie trudnych przypadkach współpracujemy w doświadczoną kancelarią prawną.


Jednocześnie, oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa nieruchomości. Dzięki naszej wiedzy oraz wykorzystaniu najnowszych narzędzi i technologii, pomagamy klientom znaleźć wymarzone miejsce do zamieszkania lub idealne lokum do prowadzenia biznesu.


Nasi eksperci to nie tylko osoby mające wiedzę o nieruchomościach, ale także ludzie, którzy doskonale znają lokalny rynek i specyfikę poszczególnych dzielnic. Dzięki temu, potrafimy pomóc naszym klientom w dokonaniu świadomego wyboru, który będzie spełniał ich oczekiwania i potrzeby.


Skomplikowane transakcje na rynku – współpraca z pośrednikiem.


W naszej pracy kładziemy duży nacisk na transparentność i rzetelność. Wszystkie transakcje przeprowadzamy w sposób jasny i zrozumiały dla klienta, zapewniając mu pełną kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej.


Dlaczego warto powierzyć sprzedaż agencji? Doświadczone biuro nieruchomości świetnie orientuje się w aktualnych cenach transakcyjnych oraz w tych aspektach na które zwróci uwagę potencjalny kupujący. W praktyce ceny jakie uzyskiwaliśmy na sprzedaż nieruchomości sięgały od 40 000 do 80 000 złotych więcej niż na początku oczekiwał sprzedający. Biorąc pod uwagę fakt, że to agencja może przygotować wszystkie dokumenty do transakcji i przeprowadza wszystkie spotkania z klientami dla sprzedającego to bardzo duża wygoda.


Naszą firmę wyróżnia także podejście indywidualne do każdego klienta. Szanujemy jego potrzeby i oczekiwania, dostosowując nasze działania do jego potrzeb. Staramy się, aby cały proces skupu lub sprzedaży nieruchomości był dla klienta jak najmniej uciążliwy i jak najbardziej efektywny.


Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy, każdy będzie miał szansę na znalezienie idealnej nieruchomości lub szybkie i korzystne sprzedanie swojego domu lub mieszkania. Przyjmujemy zlecenia od klientów z Polski oraz z zagranicy. Zgłoszenia prosimy kierować pod numer: +48-604-978-704.zarządzanie najmem domów i mieszkań                  apartamenty                          prowizja pośrednika nieruchomości
 Zarządzanie 
najmem Wrocław
         Prowizja pośrednia nieruchomosci 2019       Nieruchomości luksusowe Wrocław